Historia – Udowodnienie zdrady sprzed lat

Historia - Udowodnienie zdrady sprzed lat

Zgłosiła się do Nas Pani, która dowiedziała się o zdradzie męża. Do zdrady miało dojść około 2 lat wcześniej. Ponieważ zbliżał się termin sprawy rozwodowej klientka chciała zebrać materiał który udowodnił by zdradę męża. Są oczywiście pewne metody które mogły by wykazać, że do takiej sytuacji doszło, jednak zależy to od tego czy Pani mąż bądź też kochanka pozostawili po tym jakieś ślady. Nie da się oczywiście tego stwierdzić bez zapoznania się ze sprawą. Tego typu śledztwa są ciężkie do wykonania i potrzeba na nie dużo czasu i analiz. Efekt nigdy nie jest pewny, a usługa dość kosztowna warto więc dobrze przemyśleć zlecenie tego typu sprawy. Zupełnie inaczej sprawa wygląda gdy po znalezieniu reklamy biura detektywistycznego słyszymy:

……
Biuro detektywistyczne: Zdrada miała miejsce 2 lata temu ?
Klientka: Tak dokładnie
Biuro detektywistyczne: Nie ma najmniejszego problemu. Potrzebujemy na to 2 tygodnie.
Klientka: Naprawdę ?
Biuro detektywistyczne: Oczywiście, po realizacji otrzyma Pani raport detektywistycznym i rozwód z winy męża będzie jedynie formalnością
Klientka: Świetnie jestem zdecydowana. Jak miało by to dalej wyglądać.
Biuro detektywistyczne: Wyślemy Pani numer konta, prosimy o wpłatę 6 tyś złotych, następnie prześlemy Pani umowę na adres e-mail.
…..

Tak mniej więcej wyglądała rozmowa poszkodowanej klientki z biurem detektywistycznym. Oczywiście rozmowy tego typu mają różny przebieg, ale większość z nich ma jeden wspólny mianownik, który powinien zapalić czerwoną lampkę.

Obiecywanie sukcesu – detektywi nie są w stanie zagwarantować sukcesu. Mogą jedynie zapewnić dołożenie wszelkich starań w czasie realizacji zlecenia.

Określenie dokładnego czasu na realizację zlecenia – termin wykonania zlecenia musi być zawarty w umowie jednak nikt nie może zagwarantować że w tym terminie zlecenie zostanie doprowadzone do końca. W momencie gdy potrzeba więcej czasu na realizacje zlecenia zazwyczaj stosowane są aneksy wydłużające czas pracy biura detektywistycznego a co za tym idzie również ich wynagrodzenie.

Warto więc zapamiętać, że słysząc tego typu wypowiedzi z bardzo dużym prawdopodobieństwem mamy do czynienia z oszustami. Finał tej historii niestety nie był taki jakiego spodziewała się klientka. Po około 3 tygodniach otrzymała raport w którym stwierdzono, że nie znaleziono dowodów wskazujących na to by doszło do zdrady. Najbardziej pewni siebie detektywi naciągacze nie zrobią w danej sprawie zupełnie nic. Inni będą stwarzali pozory mozolnej pracy i robili wiele szumu kontaktując się często z klientem i wciskając mu różne bajki. Znajdą się pewnie i tacy którzy do wspomnianej kwoty 6 tysięcy doliczą kolejne 8 twierdząc, że musieli płacić informatorom, przejechać tysiące kilometrów i spać w hotelach. To wszystko to niestety fakty dlatego uważajcie przy wyborze biura detektywistycznego.

Pamiętajcie również że dzięki naszej pomocy możecie zupełnie za darmo sprawdzić informacje o biurze detektywistycznym.

SPRAWDŹ DETEKTYWA – TUTAJ

Jeśli zostaliście oszukani przez detektywa zgłoście sprawę do Nas, aby móc ostrzec innych.

POMOC DLA OSZUKANYCH – TUTAJ